עברית
التطوّر
english
מרץ 2017
תיאטרון "אלמינא"

בכל שבת בשעה 12:00 הצגת ילדים/מופע. מחיר כרטיס- 40 ₪ , לבעלי כרטיס דיגיתל- 30 ₪ . סדנת יצירה 20 ₪ .

סדנאות יצירה בהשראת ההצגה יתקיימו לאחר כל הצגה   .

 לבירורים והזמנות – 050-2800-300, 03-5335444 חפשו אותנו בפייסבוק-תיאטרון אלמינא .

הקליקו על התמונה הבאה למידע על ההצגות לפי תאריכים. 

 www.elminajaffa.com

 

 

 

 

 

 

4.3 בשעה 12:00 "צעצוע בריבוע", תיאטרון בובות ושחקנית. בהצגה נפגוש את מיש, ילד סקרן, חסר סבלנות ומאוד שובב, שמתייחס בחוסר כבוד לאימו ולצעצועיו- עד שיום אחד הוא נשאב בחלום לעולם מסתורי, שם הוא חווה מסע קסום וצבעוני ומגלה את יכולתו להיות אמיץ, בעל תושיה ואפילו לעזור לאחרים בשעת צרה. בכל אחד מאיתנו יש קצת מהדמות של "מיש", ילד חסר סבלנות שהוא בעצם בתוך תוכו עדין ורגיש. בימוי: נורמן עיסא.

 

 11.3 ב 12:00 -הקרוואן- הצגה קרקסית ומשעשעת לכל המשפחה. באז שוכח לסדר את התפאורה, פלורי רוצה את הבמה רק לעצמה ובבית הליצנים יש דרמה לא צפויה. הם רבים ומשלימים, מסדרים ומבלגנים, אבל בדרכם הליצנית הדברים רק הולכים ומסתבכים. האם יצליחו להשלים בזמן? האם בסוף יהיה מופע? ומה עם הקראוון? האם הוא ישרוד את התלאות? את זה תצטרכו לגלות בעצמכם.... הצגת ליצנות שובבה ומצחיקה לכל המשפחה , על צמד ליצנים ומופע נודד אחד. ההצגה דוברת את שפת הליצנות הברורה לכולם. לצפייה בקטע מההצגה לחצו כאן.

18.3 ב12:00 שעת סיפור ויצירה בהשראת ספר הילדים רב המכר-הבית של יעל .

שעת סיפור מיוחדת במינה בה הילדים משחקים וממחיזים באופן פעיל יחד עם המספרת את הסיפור ברחבי התיאטרון בשילוב מוזיקה, תפאורה ומשחקי תיאטרון. בהמשך כל ילד יוכל להכין יצירה אישית בנושא בית ומשפחה. גילאי 4-9